Skontaktuj się z nami!

Pomagaj z nami

Wolontariusz

Jeśli czujesz, że możesz podarować komuś swój czas, swoje serce i uśmiech, to jest to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Możesz zostać Wolontariuszem.

Fundacja Legal Protection opiera się na wolontariacie. A ponieważ mamy wiele pomysłów do realizacji to z przyjemnością zasilimy swoje szeregi o osoby, które chcę pomagać innym ludziom.

Skontaktuj się z nami mailowo: biuro@fundacjalegalprotection.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przekażemy na Twoje ręce wszystkie informacje, o których powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na współpracę z nami.

Przelew na konto

Możesz wspomóc Fundację Legal Protection poprzez dokonanie wpłaty bezpośredniej na konto fundacji.

Osoby przekazujące darowiznę mogą odliczyć od kwoty opodatkowania 6% dochodu w przypadku osób fizycznych   (PIT), do 10% dochodu w przypadku osób prawnych (CIT).

Chcesz pomóc? Zrób przelew na konto